In eerste instantie vindt ik het ook eigenlijk belachelijk om overal maar even een stikker op te plakken met de mededeling dat de inhoud gevaarlijk of dodelijk kan zijn..je had ook al waarschuwingen op lp's cd's van bepaalde bands,dat de lyrics te expliciet zijn,of op films dat de scenes schokkend kunnen zijn...wat juist een tegengestelde uitwerking zou kunnen hebben op het koop of huur gedrag van kinderen.
(hun lezen namelijk niet dat de lyrics of inhoud expliciet is,maar dat de inhoud juist 'cool' is...)
Laat de mensen kopen wat ze willen en hou op met al die kinderachtige labeltjes met waarschuwingen overal op te plakken..ze zijn ook al van plan om flessen met alcohol houdende dranken van zo'n stikker te voorzien.
Nog even en er komt ook een stikker op bepaalde type's motoren of auto's enz...en misschien zelfs op mensen..

Dan krijg je misschien zo'n samenleveng als in Demolition man..:
Simon Phoenix: I'm sorry to say that the world has become a pussy-whipped, Brady Bunch version of itself, run by a bunch of robed sissies
Laat de mensen toch lekker hun pakje sigaretten kopen zonder ze meteen op te zadelen met allerlei schuldgevoelens...

